gogus-hastaliklari

Covid-19 enfeksiyonunda görülen öksürük ve nefes darlığı yakınmalarının bazı alerjik hastalarda da benzer olması nedeniyle kliniğimizde dezenfeksiyona daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Ancak mevcut dezenfektanların solunması alerjik reaksiyonlara neden olabiliyor. Bu nedenle hastalarımız ve biz çalışanların sağlığını düşünerek güvenli bir şekilde ortamdan virüsü yok edebilecek cihaz arayışına girdim. Yoğun araştırmalar sonucu UV ile odada bulunan kişilere zarar vermeden ortamda bulunan virüsü yok ederken aynı anda Hepa filtresi havayı temizleyen Medair Hava Temizleme Cihazını buldum. Kapalı UV lamba sistemi ile ion jeneratörünün insanlı ortamda kullanabilir olması, Hepa !4 filtresi ile de havayı temizlemesi alerjik hastalarımız için artı özelliklerdir. Bu cihazla içimiz rahat hasta kabul edebiliyoruz. Hastalarımızdan aldığımız olumlu yorumlar da tercihlerimizin doğruluğunu destekliyor.

Prof.Dr.Gülden Paşaoğlu KARAKIŞ
Göğüs Hastalıkları / Erişkin Alerji-İmmunoloji Uzmanı

İlk alanlardan biri benim ve herkese tavsiye ederim. MedAir-99 cihazı havayı içine alıp kapalı alanda virüs, bakteri ve diğer alerjenleri yok etmektedir. Benim bu cihazın ilk kullanıcılarından birisi olmamı sağlayan en önemli etken budur. Ayrıca Hepa Filtre, Cold Catalyst Filtre ve Karbon Filtre ile iyon jeneratörü de mekandaki havanın yapısını hafif, steril ve zararlı partiküllerden arınmış hale getirilmesinde büyük rol oynuyor.

Kesinlikle her muayenehanede, klinikte, okulda mağazada ve restoranlarda bulunması gereken bir cihaz. Odada bulunan kişilere zarar vermeden havayı hem filtre ediyor hem de ultraviyole ile dezenfekte ediyor.

Prof. Dr. Orhan Tarçın
Gastroenteroloji Uzmanı

Anne adayları ve bebeklerinin sağlığı, güvenliği ve buna paralel olarak çalışma ortamımın hijyen’ benim önceliklerimin arasında yer almaktadır. Pandemi sürecinde bana daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacağını düşündüğüm bir çok cihaz denedim; ancak evim ve kliniğim için MedAir-99 hava temizleme cihazında karar kıldım. Bu tür cihazların mekanlarda çoğalmasının, hava kaynaklı virüs bulaşanına karşı riskleri azaltacağına inanıyorum.

Prof.Dr. Tülay OKMAN KILIÇ
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Branşımızın hassasiyeti gereği hijyen-sterilizasyon ve dezenfektasyon konuları birinci önceliğimiz olmaktadır. Muayenehanemde ameliyathane gibi steril hava kalitesi oluşturmak, aynı zamanda kendimin ve hastamın sağlığını korumak, muhtemel riskleri azaltmak ve havadaki virüs- bakteri vb bulaşanlara karşı tedbir olarak MedAir-99 marka UVC+ HEPA filtreli cihazı aldım.

Op.Dr. Cihan Uçar
Estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı

Son zamanlarda üst üste yaşanan pandemiler, toplum olarak hijyen ve soluduğumuz hava kalitesinin önemini ortaya çıkarmıştır. Ben bir hekim olarak virüs bulaşanının hava ve soluduğumuz hava kaynaklı risklerini önlemek amacıyla MedAir-99 Hava Temizleme ve Dezenfektasyon cihazın’ tercih ettim. Cihazın özelliklerini inceleyerek bu tercihimi yaptım ve üründen son derece memnunum.

Dr. Salih SALIHOĞLU
Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı

Diş hekimi olarak hastalarımızla yakın temas içinde ve daha yüksek risk oranı ile çalışmaktayız. Salgın hastalıkların son yıllardaki artışı ve son Korona virüs süreci bizleri hekim bilinci ile hareket etmeye yöneltti. Bu çerçevede Edirne’de her konudaki öncülüğümüzü bu alandaki tedbirler konusunda da göstererek MedAir-99 Hava Temizleme ve Dezenfektasyon cihazın’ aldık. UCV ve HEPA filtre ikilisi bizim bu ürünü tercih edişimizdeki en önemli faktör olmuştur. Tüm meslektaşlarım güvenle alıp kullanabilir.

Mustafa - Elif ÇUBUKÇU / Diş Hekimi
Özel Dent Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dünya’da son kararı mikroorganizmalar verir ancak en son kararı MedAir Hava Temizleme ve Dezenfeksiyon Cihazları verir!

Dr. Aziz ŞATANA
PhD / Posdoc, USA / Erciyes Üniversitesi

Hastaların teşhis sonrasında ilk uğradığı yerlerden biri olan eczaneler özellikle bu tür pandemi süreçlerinde çalışanlar olarak bizleri ve aynı mekanı paylaşan hastalarımızı risk altında bırakmaktadır. Bu nedenle hem hastalar hem çalışanlarım hem de kendi sağlığım için riski minumum düzeye indirme adına MedAir-99 cihazın’ aldım ve güvenle kullanıyorum.

Esin YAVUZ
Yavuz Eczanesi