SAĞLIKLI YAŞAM SAĞLIKLI NEFESLE BAŞLAR

Müşteri Hizmetleri

0(850) 241 4321

Whatsapp Destek

0(535) 466 4740

Sertifikalarımız

TİCARET BAKANLIĞI

SERTİFİKALARIMIZ ve BELGELERİMİZ

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri : ISO 9001 Standardı, bir kuruluşun müşteri şartlarını ve uygulanabilir mevzuat şartlarını karşılayan ürünleri sağlama yeteneği olduğunu kanıtlaması gerektiğinde ve müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladığında uyacağı kalite yönetim sisteminin şartlarını belirtir. Belgelendirmesi yapılan standarttır. Firmamız  tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen milletlerarası standartlar haline gelen ISO 9001  Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri : ISO 14001, ürünün hammaddeden başlayarak müşteriye sunulmasına kadar olan süreçte çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesi için kılavuzluk yapan bir standarttır. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı, uluslararası ve ulusal piyasada kendine saygın bir yer tutmak isteyen kuruluşlar için neredeyse bir ürün ve hizmet pasaportu gibi algılanmaya başlanmış olup, Firmamız bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.
  • Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi: yurt içinde üretilen veya ithal edilen mallar ile ilgili olarak, Bakanlıkça tespit ve ilan edilen kullanım ömrü süresince üretici veya ithalatçılar tarafından verilmesi zorunlu montaj, bakım ve onarım hizmetleri için, yeterli teknik kadro, takım, teçhizat bulunduğunu gösteren ve firmanın unvanı ile merkez adresine göre düzenlenen belgeyi ifade eder.
H1N1

VİRÜS TESTİ RAPORLARIMIZ

  • Virüs  etkinlik Raporları SGS * yurt dışı laboratuvarlarından alınmıştır.

  • SGS, merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan ve denetim, doğrulama, test ve belgelendirme hizmetleri sunan çok uluslu bir İsviçre şirketidir. 89.000’den fazla çalışanı vardır ve dünya çapında 2.600’den fazla ofis ve laboratuvar işletmektedir. Forbes Global 2000’de 2015, 2016 ve 2017’de yer almış, saygınlığı uluslararası platformlarca kabul görmüştür.

TUV EN 1822

TUV HEPA FİLTRE EN 1822 TEST RAPORU

Alışveriş Sepeti
Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Aradığınız ürünleri bulmak için yazmaya başlayın.